Skocz do zawartości

vps z directadmin
Zdjęcie

Lutnia z przystawką G-270


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 RFTiUNITRA

RFTiUNITRA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 07 wrzesień 2014 - 09:11

Z ulotki reklamowej:
Lutnia jest nowoczesnym popularnym odbiornikiem radiowym z gramofonem i składa się z dwóch segmentów, które można łączyć w jedną całość nakładając odbiornik na gramofon, lub zainstalować oddzielnie - np. we wnękach mebli segmentowych.
Prosty układ elektryczny wykonany na tranzystorach krzemowych odznacza się niezawodną pracą i małym poborem mocy z sieci. Odbiornik wyposażony jest w wewnętrzną antenę ferrytową, płynną regulację barwy dźwięku i dodatkowe gniazda umożliwiające podłączenie anten zewnętrznych AM i FM, uziemienia, gramofonu i magnetofonu. Obudowa odbiornika może być wykonana z tworzyw sztucznych lub drewna pokrytego okleiną ze szlachetnych gatunków drzew.
Estetyczny wygląd, nowoczesna sylwetka i wymienione walory użytkowe odbiornika Lutnia sprawiają, że może on służyć do wyposażenia każdego nowoczesnego mieszkania.
Na życzenie odbiorcy wytwórca może dostarczyć odbiornik Lutnia z zakresem UKF od 87,5-100 MHz, dokonać zmiany układu graficznego skali i napięć zasilających transformatora sieciowego.

Załączone pliki


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych