Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unitra Eltronic 109

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jonasz

Jonasz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 07:56

Wiele osób wie, że mieliśmy wkład w produkcję instrumentów muzycznych. Be dwójki, Estrady, be jedenastki, to one królowały wśród normalnych zjadaczy chleba, kościołach lub niektórych zespołach.
Ale... Eltronic 109. Co to jest???!!!
Tak się składa, że mam ten egzemplarz w domu, sztuk jeden. Numer seryjny 0002 (tak tak, dobrze czytasz, drugi wyprodukowany Eltronic). Po prostu znalazłem go na OLX, przyjechałem, przetestowałem i kupiłem.
Ma kilka ciekawych i nieciekawych efektów, miał być taką mniejszą Estradą 207AR (przynajmniej tak mi się wydaje). Co ciekawe, jest w stu procentach sprawny i nie zamierza opuścić mojej kolekcji.
Polowałem na niego od dobrych czterech lat, aż nagle...
Eltronic 109, rok produkcji 1986, stan dobry, odbiór osobisty we Wrześni, możliwe sprawdzenie na miejscu.
Cena? 500 złotych, co było nie do przyjęcia. Ale postanowiłem spróbować.
Gdy razem z tatą wracaliśmy z Warszawy, postanowiliśmy zadzwonić do gościa. Odebrał.
Sprawdziłem go na miejscu (facet podpiął słuchawki pod wyjście na wzmacniacz, he he) ale wszystko było sprawne. Po krótkiej negocjacji wracaliśmy do Leszna uradowani. I tak zagościł w moim pokoju wśród innych zabytków. Czasem go odpalam.
Ale czego się nie robi dla takich egzemplarzy. To jest właśnie pasja.

Załączone pliki

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych