Skocz do zawartości

vps z directadmin
Zdjęcie

takie tam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andy99

Andy99

Member

• Members
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 15 październik 2014 - 01:52

Oszust jeden z drugim wyczuł modę na PRL i będzie łatwo trzepał kasę, dopóki nikt mu tego mocno nie wytknie prosto w twarz.

• 0

#2 tomi

tomi

Member

• Members
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 15 październik 2014 - 02:08

Andy99 spokojnie. Myślę że nie chodzi o Ciebie tylko o tego co Ci sprzedał panel i jemu podobnych. Wczytaj się w posty uważnie.

• 0

#3 Fonomaster

Fonomaster

Member

• Members
  • PipPip
  • 368 postów

Napisano 15 październik 2014 - 02:10

...

Andy99 spokojnie kaf nie miał wcale Ciebie na myśli tylko tego gościa, który "zregenerował" Tobie panel od OR5102.

edit:) tomi byłeś szybszy ;)

• 0

#4 kaf

kaf

Member

• Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 15 październik 2014 - 02:17

Kim ty jesteś???  Możesz kolego krytykować moje sprzęty i wytykać w nich błędy, ale za takie bezpośrednie zarzuty dostał byś ode mnie "bezpośrednio w twarz", gdym miał Cię pod ręką. Czuję się obrażony i proszę Moderatora o  zablokowanie komentarzy tego człowieka do moich postów.

Przeczytaj mój post, tym razem spokojnie i ze zrozumieniem jeszcze raz i dopiero wtedy napisz odpowiedź. Zostałeś najnormalniej w świecie uświadomiony, że zostałeś oszukany i to na niemałą kwotę, więc jak chcesz "obić mordę", to nie mnie, tylko oszustowi. Cóż, jak widać niektórzy więźniowie mają rację - "posadzili mnie za niewinność".

• 0

#5 Andy99

Andy99

Member

• Members
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 15 październik 2014 - 02:33

Trochę mnie poniosło. Mój wpis wyczyściłem. Niech kolega "Kaf" precyzyjniej układa swoje przemyślenia. Jeśli ktoś przeczyta wyrywkowo takie zarzuty w moim poście może pomyśleć, że dotyczą mnie.

Jeśli jeszcze można, proszę wyrzucić cytaty z moim tekstem.

Zwracam honor i przepraszam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych